dietetyka 

Dietetyka

„Jesteś tym, co jesz” – odżywiaj się więc zdrowo! Nasi dietetycy służą radą zarówno tym, którzy borykają się z nadwagą, chorobami (takimi jak cukrzyca czy problemy z sercem), ale także tym, którzy już zawczasu zdecydują się zadbać o własne zdrowie, wygląd i kondycję fizyczną.
 • Konsultacja z dietetykiem

  Konsultacja przebiega indywidualnie i dostosowana jest do każdego pojedynczego przypadku.

 • Pomiar tkanki tłuszczowej

  Dietetyk dokona dokładnych pomiarów ilości tkanki tłuszczowej, wagi oraz obwodów ciała. Pomoże to w określeniu, na ile parametry te są prawidłowe oraz czy zamierzony przez pacjenta cel jest właściwy i osiągalny. Dzięki takim pomiarom możliwe jest ścisłe monitorowanie stopniowo uzyskiwanych efektów.

 • Ustalenie indywidualnego planu żywieniowego

  Aby ocenić aktualne postępowanie żywieniowe oraz opracować dietę dostosowaną do potrzeb organizmu, przeprowadzamy wywiad żywieniowy. Czasami wystarczy tylko jedno spotkanie z naszym dietetykiem, by rozwiać pewne wątpliwości oraz uświadomić sobie istotne fakty. Ilość wizyt ustalana jest indywidualnie i zależna jest od osobistych potrzeb naszych pacjentów.

 • Odchudzanie

  Ustalimy optymalny plan działania dostosowany do możliwości pacjenta oraz czas, w jakim powinien on osiągnąć zamierzony cel tak, aby efekt był trwały i satysfakcjonujący.